Blerina Bulku

Blerina Bulku Agjente

  • Mobile:+355 67 304 3258
  • Office:+355 4 2 200 355
  • Rr. “Ibrahim Rugova”, Pal. Archimed 2001, Zyra 1, Tirane, Shqiperi

Contact Agent

Loading...

Agjente dhe Ndermjetesuese e Pasurive te Paluejtshme

Properties by Blerina Bulku

Apartament / Zyra per Qira

Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament / Zyra per Qira prane Kopshtit Zoologjik me pamje fantastike mbi…

Price €350 ne muaj
Show details

Apartament prane Liceut 1+1

Rruga Nasi Pavllo, Tiranë, Albania

Show details

Description

Apartament prane Liceut 1+1 per Qira, i mobiluar kendshem me gjithcka te…

Price €400 ne muaj
Show details

Jepet me qira apartament

Rruga Don Bosko, Tiranë, Albania

Show details

Description

Jepet me qira apartament ne zonen e Don Boskos, per familje gjithashtu…

Price €500 Per muaj
Show details

Apartament 1+1 per qira

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament 1+1 per qira, prane diges se Liqenit. Apartamenti ndodhet ne nje…

Price €500 Per muaj
Show details