Blerina Bulku

Blerina Bulku Agjente

  • Mobile:+355 67 304 3258
  • Office:+355 4 2 200 355
  • Rr. “Ibrahim Rugova”, Pal. Archimed 2001, Zyra 1, Tirane, Shqiperi

Contact Agent

Loading...

Agjente dhe Ndermjetesuese e Pasurive te Paluejtshme

Properties by Blerina Bulku

Apartament 2+1 prane Gardes

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Shqipëria

Show details

Description

Apartament 2+1 prane Gardes per Qira, me hapesira te mireorganizuara dhe kuzhine…

Price €700 ne muaj
Show details

Apartament modern 2+1 per Qira

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania

Show details

Description

Apartament modern 2+1 per Qira, prane St. Qemal Stafa dhe Parkut te…

Price €1,200 ne muaj
Show details

Ambient magazine per Qira

Autostrada Tiranë - Durrës, km 7, Tirana 1000, Albania

Show details

Description

Ambient magazine per Qira ne rrugen dytesore TR-DR, km 6 ne katin…

Price €2,000 ne muaj
Show details

Vile per Qira prane Liqenit te Thate

Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania

Show details

Description

Vile per Qira prane Liqenit te Thate, e sapoperfunduar, mes gjelberimit dhe…

Price €3,000 ne muaj
Show details