Blerina Bulku

Blerina Bulku Agjente

  • Mobile:+355 67 304 3258
  • Office:+355 4 2 200 355
  • Rr. “Ibrahim Rugova”, Pal. Archimed 2001, Zyra 1, Tirane, Shqiperi

Contact Agent

Loading...

Agjente dhe Ndermjetesuese e Pasurive te Paluejtshme

Properties by Blerina Bulku

Vile per Qira prane Liqenit te Thate

Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania

Show details

Description

Vile per Qira prane Liqenit te Thate, e sapoperfunduar, mes gjelberimit dhe…

Price €3,000 ne muaj
Show details

Ambjente zyrash per Qira

Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tiranë, Albania

Show details

Description

Ambjente zyrash per Qira.  Jepen per qira zyra prane zones se ishbllokut,…

Price €4,300 ne muaj
Show details

Jepet me qira ambient komercial

Komuna e Parisit, Tirana, Albania

Show details

Description

Jepet me qira ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit. Ambienti…

Price €5,076 per muaj
Show details