Blerina Bulku

Blerina Bulku Agjente

  • Mobile:+355 67 304 3258
  • Office:+355 4 2 200 355
  • Rr. “Ibrahim Rugova”, Pal. Archimed 2001, Zyra 1, Tirane, Shqiperi

Contact Agent

Loading...

Agjente dhe Ndermjetesuese e Pasurive te Paluejtshme

Properties by Blerina Bulku

Shitet apartament

Rruga e Elbasanit, Albania

Show details

Description

Shitet apartament Shitet apartament i madh prane Liceut, ne certifikate jane bashkuar…

Price €510,000
Show details