zhani

zhani

Contact Agent

Loading...

Properties by zhani

Shitet Ambient komercial

Pallati me shigjeta, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet Ambient komercial, funsionon si zgare aktualisht dhe ndodhet prane stacionit te…

Cmimi 120,000€
Trego detajet

Apartament per qira prane Piramides

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Apartament per qira prane Piramides ne nje ndertese prestigjoze. Apartamenti ndodhet ne…

Cmimi 1,800€ per muaj
Trego detajet

Shitet apartament 1+1 ne Selite

Selitë, Tirana, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Selite. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65.54m2. Apartamenti…

Cmimi 52,000€
Trego detajet

Shitet apartament tek Vorri Bomit

Vorri i Bomit, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet apartament tek Vorri Bomit. Siperfaqja e aprtamentit eshte  77m2. Apartamenti perbehet…

Cmimi 62,000€
Trego detajet