Loading...

Category: Uncategorized

Jepet me qera 1+1 te kompleksi vizion plus

Jepet me qera 1+1 te kompleksi vizion plus. Apartamenti  eshte i pozicionuar ne katin e 4 ne nje pallat te ri me ndertime cilesore, me ashensor . Ka nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, koridor dhe  tualetin. Eshte e mobiluar mire dhe ka orjentim Jug-Perendim. Per nje vizite rreth prones na kontaktoni 0689047827

Read More