Property Type: <span>Apartament</span>

222 Properties Found

Apartament prane Liceut 1+1

Rruga Nasi Pavllo, Tiranë, Albania

Show details

Description

Apartament prane Liceut 1+1 per Qira, i mobiluar kendshem me gjithcka te…

Price €400 ne muaj
Show details

Shitet Apartament cilesor me verande

Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania

Show details

Description

Shitet Apartament cilesor me verande prane Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti…

Price €165,000
Show details