Super apartament per qira, prane Kopeshtit Botanik

1,400€ per muaj

Pershkrimi

Super apartament per qira, prane Kopeshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit me orientim Lindje-Jug-Perendim. Siperfaqja e brendshme eshte 195 m2 dhe veranda 115 m2. Planimetria e tij eshte e mireorganizuar, dhoma e ndenjes e madhe, 4 dhoma gjumi(3 nga te cilat kane garderobe, 2 kane tualet brenda), 3 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti ka punime super cilesore, sistemin elektrik, hidraulik, pajisjet hidrosanitare jane nga me te mirat ne treg. Ashtu sic shihet edhe nga fotot, apartamenti eshte gjithe drite natyrale, mobilimi eshte i bukur dhe cilesor, shume pak i perdorur.

Ky apartament te heq dilemen e te jetuarit -ne nje apartament apo shtepi private?- pasi ky i ka te dyja. Pamja nga veranda eshte e bukur dhe relaksuese.

 

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur!

Location