Shitet Apartament cilesor me verande

€165,000

Pershkrimi

Shitet Apartament cilesor me verande prane Kopshtit Zoologjik dhe atij Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te ndertuara vitet e fundit. Apartamenti eshte i pabanuar me pare, eshte i ri, me orientim Jug-Perendim dhe kjo ben qe shtepia te jete plot drite. Hapesirat jane te bollshme dhe te organizuara ne dhome ndenjeje e madhe, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave eshte me tualet brenda. Punimet jane bere me materiale cilesore, dyert dhe dritaret jane druri. Vleren ketij apartamenti ia shton veranda me siperfaqe rreth 70 m2. Gjithashtu ne apartament eshte vendosur dhe sistemi qendror ngrohje-ftohje. Prane ndodhet Liqeni Artificial, Kopeshti Zoologjik, Kopeshti Botanik faktor qe ndihmojne ne cilesine e ajrit dhe mundesi per te shfrytezuar kendshem kohen e lire.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location