Loading...

Ambient Komercial me Qira

1,000€ ne muaj

Pershkrimi

Ambient Komercial me Qira 4 km larg Tiranes. Vendodhja e tij eshte ne Sauk dhe ka perdorim multifunksional. Ambienti eshte i pozicionuar mbi katin perdhe te nje godine komerciale. Ai mund te perdoret per biznese te ndryshme si fasoneri, rrobaqepesi, callcenter, azil, qender kursesh, magazinim e te tjere. Ambienti ka hapesira te bollshme dhe organizohet ne 10 dhoma te medha, 2 kuzhina te vecuara, nje salle te madhe ndenjeje si dhe ambiente te tjera ndihmese si lavanteri depo. Ambienti ka 2 hyrje ne perdorim dhe ndricim natyral maksimal.

Per nje vizite prane tij apo me shume informacion mund te na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja