Ambient komercial per qira

1,000€ Per muaj

Pershkrimi

Ambient komercial per qira prane Stadiumit Selman Stermasi.

Ambienti sapo eshte rikonstruktuar, eshte lene nje hapesire dhe 2 tualete. I pershtatshem per shume aktivitete.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location