Ambient komercial per qira ne rrugen Sami Frasheri

€3,500 per muaj

Description

Ambient komercial per qira ne rrugen Sami Frasheri. Ndertesa ne te cilat ndodhet ambienti eshte  cilesore e pozicionuar me se miri, me vizibilitet te larte per reklamimin e biznesit tuaj. Ambienti ka hyrje me vete, orientim Lindje-Jug-Perendim.

Ambienti eshte me siperfaqe 445 m2 e organizuar ne nje ambient te madh ne qender  dhe zyra me te vogla perreth por, ka mundesi qe hapesirat te pershtaten sipas kerkesave tuaja.

Per me shume informacion na telefononi.

Features

Location