Ambient komercial per qira prane Ministrise se Shendetesise

600€

Pershkrimi

Ambient komercial per qira ne Bulevardin Bajram Curri, prane Ministrise se Shendetesise. Zona eshte e zhvilluar, ka levizshmeri, ku favorizon per ecuri dhe rritje te bizneseve te pergjithesi. Ambienti eshte i pozicionuar buze rruge, me fasade te gjere dhe me dy dyer. Siperfaqja e tij eshte 70m2 dhe qiraja mujore eshte 700/euro. I pershtateshem per shume lloje aktivitesh te ndryshme.

Per nje vizite prane tij, na kontakoni

Location