Loading...

Ambient komercial per qira prane Rruges Dibres

4,770€

Pershkrimi

Ambient komercial per qira prane Rruges Dibres. Ambienti ndodhet ne nje zone te mire e zhvilluar, ka akses me rruget kryesore ku te ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Ambienti ka siperfaqe te hapur, ballkone si dhe fasada te medha xhami me pamje kryesore nga rruga, ku te favorizon per reklamim sa me te dukshem dhe eficent te biznesit. Punimet e tij jane cilesore te cilat perfundojne ne shtator. Mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja