Ambient komercial per shitje ose me qira prane rruges Myslym Shyri

112,500€

Pershkrimi

Ambient komercial per shitje ose me qira prane rruges Myslym Shyri. Ambjenti eshte perfekt per zyra ose aktivitete te ndryshme. Pozicioni eshte nga perendimi me pamje nga rruga Shyqyri Berxulli. Pallat eshte  i ri me punime cilesore, termoizolim dhe ventilim. Ambienti ndodhet ne nje zone shume te mire ne qender te Tiranes.  Pozicionimi  i ambienteve eshte i mireorganizuar nga ndertuesi, tualetet  jane te perbashketa ne kat.

Cmimi i shitjes eshte 2500 euro i diskutueshem. Cmimi i qirase mujore eshte 600 euro perfshire edhe taksat.

Per cdo informacion ne lidhje me kete prone ju lutem na kontaktoni ne nr e cel 0692419998.

Features

Location