Loading...

Ambient komercial per shitje prane Drejtorise se Higjenes

170,000€

Pershkrimi

Ambient komercial per shitje prane Drejtorise se Higjenes. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Ai perbehet nga 2 ambiente te cilat funksionojne bashke por mund dhe te ndahet. Lartesia e ambientit eshte 6 meter, prandaj nje pjese e tij eshte ndare dhe krijuar dubleks . Aktualisht funksionon si zyra. Mund te sherbej per biznese ne fushen e sherbimeve, si estetika, qendra kursesh, atelie, etj.

Ky ambient mund te kthehet shume mire edhe per banim, pasi ndarjet qe jane bere perbehen nga 3 dhoma, 2 tualete dhe 1 depo. Pervec ketyre ambienti ka dhe nje verande te rrethuar me gjelberim rreth 80 m2.

Cmimi eshte Okazion, pasi- e para, eshte me i ulet se referenca e vendosur nga shteti, e dyta, mund te perfitoni nje dyqan dhe nje apartament nga ndarja qe i eshte bere ambientit.

Per te krijuar nje ide me te qarte dhe per te pare vlerat e kesaj prone, ju ftojme per nje vizite prane saj.

Vendodhja