Ambient komercial per zyra me qira

Na kontaktoni

Description

Ambient komercial per zyra me qira. Ndodhet ne nje pallat te ri cilesor dhe te sapoperfunduar. Vendndodhja e tij eshte prane Ambasades Amerikane dhe Fakultetit te gjuheve te huaja. Ambienti eshte i hapur pa ndarje, cka e ben ate lehtesisht te pershtatshem ne varesi te biznesit qe do te ushtrohet ne te. Sistemi i ngrohje-ftohje eshte i instaluar. Orientimi i kesaj zyre eshte veri-perendim dhe pamja nga rruga e Elbasanit eshte e lire.

Ky ambient disponon dhe nje post parkimi ne katin nentoke.

Per me shume informacion apo per nje vizite prane ketij ambienti mund te na kontaktoni.

Location