Loading...

Ambient komercial per zyra ne qender biznesi

1,500€ per muaj

Pershkrimi

Ambient komercial per zyra ne qender biznesi. Ambienti ndodhet ne katet e larta ku ndricimi natyral dhe qetesia e bejne punen tuaj me te lehte. Hapesira eshte 270 m2 por ka dhe mundesi ndarje.

Cmimi eshte shume i mire vetem 5.56 euro/m2.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja