Loading...

Ambient komercial per qira prane rruges Myslym Shyri

600€

Pershkrimi

Ambient komercial prane rruges Myslym Shyri. Ai ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mirembajtur. Vendodhja vetem pak minuta nga qendra e Tiranes, e ben te kete akses ne rruge kryesore, sherbime e facilitete te ndryshme ku te ofron mundesi zhvillimi te bizneseve Siperfaqja totale e tij eshte 120m2 dhe 70m2 jane te brendshme. Ambienti eshte i ndare ne 3 hapesira pune, korridori, tualet, 2 ballkone dhe ambient te jashtem. Hapesirat e tij jane te mireorganizuara dhe kane ndricim te bollshem natyral. Ai eshte restauruar se fundmi me punime shume cilesore. Mund te pershtatet ne ambiente pune si klinika mjekesore e dentare, zyra noteriale dhe shumellojshmeri te tjera. Qiraja mujore 600 euro pa taksa.

Per nje vizite dhe me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja