Ambient me Qira ne fillim te Rr se Elbasanit 83 m2

€380 Per muaj

Description

Ambient me Qira ne fillim te Rr se Elbasanit. Prona ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar afer me degen e Thesarit, ne bodrumin e nje ndertese te ndertuar vitet e fundit. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si minimarkete,fruta perime, bulmetore qender interneti etj. Cmimi eshte i arsyeshem dhe mund te kete edhe marreveshje persa i perket xhiros mujore te qera-marresit ne muajin e pare (lehtesime) . Ambienti ka dy dhoma dhe nje banjo, pozicioni i nderteses eshte ne nje zone ku ka shume levizje me facilitete afer si bar-kafe restorante dhe biznese te ndryshem. Ky ambjent gjithashtu mund  te sherbeje edhe per zyra ose magazinim mallrash te ndryshem.

Per cdo informacion ose nje vizite prane kesaj prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Location