Ambient me Qira prane ST Dinamo pamje e bukur

€600 ne muaj

Description

Ambient me Qira prane ST Dinamo pamje e bukur. Ambienti ndodhet prane ST Dinamo tek nje pallat i ri i ndertuar se fundemi. Punimet jane cilesore, ambienti ka ndricim natyral. Pozicioni i prones eshte LP me pamje nga rruga kryesore dhe ka fasade xhami. Apartamenti organizohet ne dhome e vogel e pershtatur ne dhome pritjeje dhe nje dhome sallon te madhe plote ndricim, banjo dhe ballkon. Qeradhenesi pranon te instaloje kondicionere sipas kerkesave te klientit ne varesi te llojit te biznesit. Prona ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar dhe me ashensor. kjo prone eshte  e pershtatshme per zyra, klinika private etj.

Per nje vizite te mundeshme prane kesaj prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

Location