Ambient per qira ne zonen e ish-Bllokut

17€ m2

Pershkrimi

Ambient per qira ne zonen e ish-Bllokut. Ambienti komercial eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, me hapesire dhe i ndricuar mire. Ambienti eshte me siperfaqe 320 m2 dhe veranda 80 m2. Ambienti ndodhet ne pozicion kendi dhe ka hyrje te vecante nga banoret.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Features

Location