Ambient per shitje ne Astir

€86,000

Description

Ambient per shitje ne Astir. Ambienti eshte i pozicionuar ne vijen e dyte ne katin e pare te nje pallati te ri. Zona eshte e populluar dhe krijon mundesi te mira per tu zhvilluar biznese te ndryshme si bar kafe, estetike, bulmetore etj. Cmimi eshte i negociueshem ne varesi te pageses.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Location