Ambient per zyra me qira ne rrugen Jordan Misja

700€

Pershkrimi

Ambient per zyra me qira ne rrugen Jordan Misja. Ambienti ndodhet ne nje pallat shume te mire, me fasade te ventiluar me orientim Jug-Perendim. Zona eshte e zhvilluar, prane institucioneve te rendesishme , ka akses me rruget kryesore si dhe shume sherbime te tjera ku favorizojne zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Ambienti ka siperfaqe 128 m2 bruto ndersa ajo neto 108 m2, ndodhet ne katin e pare, eshte i organizuar ne 4 ambiente pune, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ambienti ka hapesira te mireorganizuara, me punime cilesore dhe pozicion te mire. Mundesi e mire per te zhvilluar aktivitete te ndryshme biznesi. Qiraja mujore eshte 700 euro/muaj neto.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location