Ambient per zyra me qira

1,500€ per muaj

Pershkrimi

Ambient per zyra me qira. Ambienti ndodhet ne nje prej rrugeve kryesore te Tiranes. Ka ndertim cilesor dhe i koheve te fundit. Ka nje verande prej 60 m2. Te pastra pa taksa.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location