Loading...

Ambient per zyre me qira prane Pazarit te Ri

300€ Per muaj

Pershkrimi

Ambient per zyre me qira prane Pazarit te Ri. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti eshte i pershtatshem te perdoret per zyra ose sherbime te ndryshme. Siperfaqia eshte 34 m2 dhe cmimi eshte 300 euro/muaj.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja