Ambient Zyrash per Qira

€1,450 per muaj

Description

Ambient Zyrash per Qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit apo zones se ish-bllokut ne katet e uleta te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 5 dhoma pune, nje minikuzhine, 2 tualete dhe korridor. Ky ambient jepet me qira bosh dhe ka mund te adaptohet lehtesisht ne varesi te qiraarresit.

Per nje vizite prane ketij ambienti apo me shume informacion jeni te mirepritur.

Location