Loading...

Ambient Zyrash per Qira ne qender

1,400€ per muaj

Pershkrimi

Ambient Zyrash per Qira ne qender, prane ishkinema 17 Nentori ne nje pallat te ri cilesor. Ambientti eshte i organizuar ne nje korridor te madh ne te cilin jane vendosur 6 zyra dhe 2 tualete. Zyrat kane ndricim natyral maksimal fale fasadave te medha prej xhami.

Per nje vizitte prane tyre apo me shume detaje jeni te mirepritur.

Vendodhja