Loading...

Ambient Zyrash per Qira prane Vesa Center

800€ per muaj

Pershkrimi

Ambient Zyrash per Qira prane Vesa Center, pjeserisht te mobiluara dhe me hapesira te mireorganizuara. Ambienti ka nje korridor te madh me kendin e recepsionit, 4 dhoma pune dhe 2 tualete.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja