Loading...

Ambient zyre ne ishbllok per qira

800€

Pershkrimi

Ambient zyre ne ishbllok per qira, ne nje pallat cilesor dhe prestigjioz. Zyra organizohet ne dy ambiente pune dhe ndodhet ne katin komercial te pallatit, mbi dyqanet.

Per nje vizite prane saj jeni te mirepritur.

Vendodhja