Loading...

Ambient zyre per qira ne Durres

300€

Pershkrimi

Ambient zyre per qira ne Durres. Zyra ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallati te mire, ngjitur me Pallatin e Kultures. Ambienti i pershatshem per perdorim si zyra noteriale, financiare, laboratore mjekesore e te tjere. Siperfaqja e saj eshte 55 m2 dhe me qira mujore 300 euro.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja