Loading...

Ambient Zyre per Qira prane TVSH

460€ ne muaj

Pershkrimi

Ambient Zyre per Qira prane TVSH, ne nje pallat te ri dhe pamje te bukur. Zyra ka nje hapesire te bollshme,nje ballkon me pamje te bukur, nje minikuzhine dhe nje tualet.

Per nje vizite nga afer apo me shume info mund te na telefononi.

Vendodhja