Ambient komercial per qira prane Selvise

€2,160 Per muaj

Pershkrimi

Ambient komercial per qira prane Selvise.

Ambienti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor. Siperfaqja e tij perbehet nga 2 hapesira me siperfaqe 220m2 dhe 49m2. Ai eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si klinika, call center, zyra te ndryshme e tjere. Gjithashtu ky ambient ka sistem ngrohje-ftohje te instaluar dhe ndricim natyral te bollshem.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Location