Ambjente zyrash per Qira

4,000€ ne muaj

Pershkrimi

Ambjente zyrash per Qira.  Jepen per qira zyra prane zones se ishbllokut, ambiente te mireorganizuara me recepsion, salle te madhe pune, kuzhine, 2 dhoma pune me ndarje xhami, 2 tualete si dhe nje depo. Ne cmim perfshihet nje vend parkimi si dhe administrimi i ketij ambjenti.

Per me shume informacion apo nje vizite prane ketij ambjenti mund te na kontaktoni.

Location