Loading...

Ambjente Zyrash per Qira prane St. te Trenit

1,700€ ne muaj

Pershkrimi

Ambjente Zyrash per Qira prane St. te Trenit. Jepen per qira ambjente zyrash bosh. Hapesirat jane te mireorganizuara, mundesi ndarje me gips, fasada te medha xhami qe mundesojne nje ndricim natyral te bollshem si dhe mundesi zgjedhjeje kati.

Per me shume informacion apo per ti vizituar nga afer keto ambjente mund te na kontaktoni.

Vendodhja