Aparament 2+1 per Qira prane Liceut

€700 ne muaj

Description

Aparament 2+1 per Qira prane Liceut, ne nje pallat cilesor dhe siguri 24 ore. Apartamenti eshte i arreduar me gjithka nevojitet per nje jetese komode dhe disponon nje vend parkimi. Dhoma e ndenjejes jane bashke, ndersa 2 dhomat e gjumit jane te bollshme dhe kane orientim jug-lindje.

Per nje vizite prane tij mos nguroni te na kontaktoni.

Location