Apartament 1+1 per Qira prane Liceut

550€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 1+1 per Qira prane Liceut, i mobiluar modern dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati prestigjioz dhe te mireadministruar. Dhoma e ndenjejes dhe kuzhina jane bashke nga e cila dalim ne 1 ballkon te bollshem gjithashtu. Korridori te lidh me dhomen e gjumit nga njera ane si dhe parabanjen -banjen nga ana tjeter. Zona eshte tashme nder me te preferuarat ne Tirane dhe aksesi me rrugen e Elbasanit, St. Qemal Stafa apo Bulevardin Deshmoret e Kombit vetem 3-5 minuta ne kembe.

Per nje vizite brenda ketij apartamenti mos hezitoni te na kontaktoni.

Location