Apartament 1+1 per Qira prane Ambasades Amerikane

500€ per muaj

Pershkrimi

Apartament 1+1 per Qira prane Ambasades Amerikane, i mobiluar kendshem dhe me nje garazh te dedikuar. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhome ndenjeje me kuzhinen dhe 2 ballkone, dhome dopio gjumi dhe 1 tualet. Vendodhja eshte nder me te preferuarat dhe prane ketij pallati ndodhen markete, kafe-restorante, banka si dhe akses i lehte ne kembe drejt bulevardit kryesor aapo rruges se Elbasanit.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location