Apartament 1+1 per qira prane Gardes

400€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 1+1 per qira prane Gardes. Zona eshte nje nder me te kerkuarat ku te ofron sherbimet e nevojshme dhe facilitete. Vetem pak minuta larg liqenit dhe natyres se gjelbert. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te mire, i administruar dhe me ashensor. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Hapesira eshte e bollshme per nje cift ose individ.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Features

Location