Apartament 1+1 per Qira prane Kopshtit Botanik

300€ per muaj

Pershkrimi

Apartament 1+1 per Qira prane Kopshtit Botanik ne nje pallat te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i mobiluar kendshem ddhe ka hapessira te mjaftueshme per nje cift apo 2 persona. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane bashke dhe kane nje ballkon te vogel. Gjithashtu dhoma e gjumit eshte standarte, korridori  dhe tualeti.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location