Apartament 1+1 per qira

500€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 1+1 per qira, prane diges se Liqenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat relativisht te ri dhe hapesirat e brendshme jane te bollshme. Ai eshte i arreduar kendshem dhe me gjithcka duhet per nje jetese komode. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane bashke por kane dalje dhe ne nje ballkon te madh me pamje te lire.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location