Apartament 1+1 per Shitje, Liqeni i Thate

€67,000

Description

Apartament 1+1 per Shitje, Liqeni i Thate, ne nje pallat relativisht te ri. Apartamenti eshte i mobiluar dhe fare pak i banuar. Hapesirat e tij te brenshme jane te mireorganizuara ne korridor, dhome ndenjeje me kuzhine, tualet dhe nje dhome gjumi me ballkon te bollshem te mbyllur. Ai ka orientim jugu dhe ndodhet ne rrjeshtin e dyte nga rruga kryesore. Certifikata e pronesise del se shpejti.

Per me shume detaje apo vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location