Apartament 1+1 per shitje

€95,000

Description

Apartament 1+1 per shitje ne qender te Tiranes.

Hapesirat e apartamentit jane te organizuara ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar rreth viteve 2000, me hapesira te bollshme dhe me pamje te lire.

Per me shume informacion ose per nje vizite prane tij na kontaktoni.

 

Location