Loading...

Apartament 1+1 te kinema 17-Nentori.

350€ per muaj

Pershkrimi

Apartament 1+1 te kinema 17-Nentori. Aparatmenti ndodhet ne katin e 9-te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe me orientim Lindje. Planimetria e apartamentit organizohet ne nje dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe tualet.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja