Loading...

Apartament 2+1 me qira ne Bllok

550€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 me qira ne Bllok.

Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe te mireorganizuara ne 1 dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti gjithashtu ka dhe nje ballkon me pamje te bukur dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te pajisur me ashensor, ka nje arredim te thjeshte por komod dhe praktik.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja