Apartament 2+1 me qira ne ishbllok

850€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 me qira ne ishbllok, ne nje pallat te qete dhe te mire administruar. Apartamenti eshte i arreduar dhe ka hapesira te medha si ne ambientin e ndenjejes po dhe ato te fjetjes. Dhoma e ndenjejes eshte bashke me kuzhine dhe kane nje ballkon qe shikon nga jugu. Dhoma e gjumit e ciftit ka nje tualet te pervetshem dhe gjithashtu pozicionohet nga jugu. Korridori hyres eshte i bollshem dhe ka nje tualet te madh si dhe dhomen e miqve apo te femijeve e cila eshte e bollshme.

Per nje vizite prane ketij apartamenti apo me shume info mund te na kontaktoni.

Location