Loading...

Apartament 2+1 me qira prane Gardes

600€

Pershkrimi

Apartament 2+1 me qira prane Gardes, ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit, 2 min nga parku i liqenit artificial. Apartamenti eshte i arreduar pjeserisht dhe i mireorganizuar si per banim po ashtu dhe per zyre. Ai ka nje dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Aktualisht ai eshte pjeserisht i arreduar por mund te plotesohet apo hiqen mobiljet ne varesi te kerkeses se qiramarresit.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja