Loading...

Apartament 2+1 per qira

1,000€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 per qira prane Stadiumit Air Albania.

Siperfaqja e tij eshte 120 m2, hapesirat e tij jane te bollshme dhe organizohen ne nje  sallon ndenjeje te madh me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i arreduar kendshem me gjithcka qe duhet per nje jetese komode.

Per me shume informacion ose per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Vendodhja