Apartament 2+1 per qira

650€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Petro Ninit. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe punime cilesore, hapesirat e tij jane te organizuara ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka punime cilesore si parket origjinal, sistem ngrohje,etj. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te pajisur me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location