Apartament 2+1 per Qira prane diges se Liqenit

800€

Pershkrimi

Apartament 2+1 per Qira prane diges se Liqenit, i arreduar kendshem me komoditet maksimal. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri i cili eshte vetem 2 min nga Liqeni Artificial. Hapesirat e brendshme organizohen ne nje dhome te madhe ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Dhoma dopio ka tualetin e saj te pervetshem. Ngrohja eshte qendrore me gaz kurse ftohja me kondicionere.

Per nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.

Location